Hned to bude...

Fashion, portrétní fotografování

Modní fotografie & styling

Modní fotografie není jen o chůzi po molu a pózování fotografům, ale jeho součástí je i natáčení reklamních spotů, fashion nebo focení kosmetiky pro různé módní časopisy. Pro úspěšné focení je nezbytný profesionální styling, protože podtrhuje osobnost a styl modelky. Je to velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb. Módní přehlídky se konají v klíčových městech jako je New York, Paříž, Milán a Londýn, a významné módní časopisy zahrnují tituly jako Vogue, Elle a Harper's Bazaar.

Každá fotografie se stává jedinečným příběhem. A já jsem zde, abych vám pomohl vyprávět ten váš. Bez ohledu na to, zda jste modelka, nebo firma hledající fotografa pro svou kampaň. Mou předností je dlouholetá fotografická praxe, moderní i kreativní duch a vstřícnost k požadavkům pro tvoření vaší prezentace. Především jsem ale fotograf s vášní pro módní fotografii.

Modní fotografie - ceník

BALÍČEK Standard Academy Premium
Počet upravených fotografií 8 ks 20 ks 40 ks
Retuš Ano Ano Ano
Pozadí Bílé Bílé / černé Bílé / černé
Časové konto 4 h 6 - 8 h 2 - 3 dny
Cena 4.800,- Kč 9.000,- Kč 15.000,- Kč

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Nemáte čas na složité jednání s fotografem? Kontaktujte mě přímo a domluvíme se na všem podle vašich potřeb. Poskytuji komplexní fotografické služby s dlouholetou praxí v oboru. Specializuji se na fotografii v oblastech módy a reklamy, interiéru, exteriéru a svateb.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.