Hned to bude...

Fotograf pro modeling

Fotografie jako pro světové modelky nebo celebrity!

Modeling není jen o chůzi po molu a pózování fotografům, ale jeho součástí je i natáčení reklamních spotů, fashion nebo focení kosmetiky pro různé módní časopisy. Je to velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb.

Chcete rozšířit své portfolio na fashion show, events, castingu, komparzu, nebo natáčení? Pro lepší uplatněni modelky, hostesky potřebujete profesionálně nafotit book, glamoure, akt? Smyslem focení není zaplácat book co největším počtem fotek. Každá fotografie by měla vyprávět příběh nejen o tobě a do jakého odvětví modelingu se snažíš dopracovat.

Hledáš fotografa modelek pro své profesionální modelingové foto?! Jsi začínající nebo zkušená modelka?! Fotografické prezentace dle vašich požadavků realizuji v exteriéru, interiéru, ateliéru. Mou předností je dlouholetá fotografická praxe, moderní i kreativní duch a vstřícnost k požadavkům pro tvoření nadstandardní modelingové prezentace.

Casting pro modelky - modely, TFP.

Pokud patříš mezi nováčky, hodně zkušených modelek a profesionálních modelingových fotografů ti poradí, ať zkusíš fotit nejpoužívanější formou TFP. Mé doporučení je takové, že by mělo být vidět, že máš zajímavou tvář, jsi netradiční a nebojíš se pomocí výrazů a řeči těla zahrát nějaký příběh. Při každém focení bys měla myslet na to, že právě takové fotografie tebe nebo i mě jako profesionálního fotografa modelek prodávají.

Touto formou si fotograf modelek a modelka trénují své fotografické dovednosti i vzájemně obohacují fotografické portfolio. Platí pravidlo, že nejsou žádnou stranou účtovány peníze. Obrazně je TFP tedy zdarma. Někdy však mohou vzniknout náklady spojené s focením např. za pronájmem ateliéru, vizážistka, stylistka, módní návrhářka apod. Pokud spolu něco takového realizujeme, většinou jsou hrazené mnou, jakožto profesionálním fotografem pro modeling.

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.