Hned to bude...

Fotograf pro modeling

Fotografie jako pro světové modelky nebo celebrity!

Modeling není jen o chůzi po molu a pózování fotografům, ale jeho součástí je i natáčení reklamních spotů, fashion nebo focení kosmetiky pro různé módní časopisy. Je to velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb.

Chceš rozšířit své portfolio na fashion show, events, castingu, komparzu, nebo natáčení? Pro lepší uplatněni modelky, hostesky potřebuješ profesionálně nafotit book, glamoure, akt? Smyslem focení není zaplácat book co největším počtem fotek. Každá fotografie by měla vyprávět příběh nejen o tobě a do jakého odvětví modelingu se snažíš dopracovat.

Hledáš fotografa modelek pro své profesionální modelingové foto?! Jsi začínající nebo zkušená modelka?! Fotografické prezentace dle vašich požadavků realizuji v exteriéru, interiéru, ateliéru. Mou předností je dlouholetá fotografická praxe, moderní i kreativní duch a vstřícnost k požadavkům pro tvoření nadstandardní modelingové prezentace.

Modelingová fotografie - ceník

BALÍČEK Standard Academy Premium
Počet upravených fotografií 8 ks 20 ks 40 ks
Retuš Ano Ano Ano
Pozadí Bílé Bílé / černé Bílé / černé
Časové konto 4 h 6 - 8 h 2 - 3 dny
Cena 4.800,- Kč 9.000,- Kč 15.000,- Kč

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Nemáte čas na složité jednání s fotografem? Kontaktujte mě přímo a domluvíme se na všem podle vašich potřeb. Poskytuji komplexní fotografické služby s dlouholetou praxí v oboru.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

  • Působím po celé České republice, nejčastěji ve městech Mladá Boleslav, Praha, Jihlava, Třebíč, Brno.
  • 722163888
  • info@vojmirblazek.cz
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.