Hned to bude...

Fotograf pro modeling

Modeling je velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb.

Pokud patříš mezi nováčky, hodně zkušených modelek a profesionálních fotografů ti poradí, ať zkusíš fotit nejpoužívanější formou TFP. Mé doporučení je takové, že by mělo být vidět, že máš zajímavou tvář, jsi netradiční a nebojíš se pomocí výrazů a řeči těla zahrát nějaký příběh. Při každém focení bys měla myslet na to, že právě takové fotografie tebe nebo i mě jako profesionálního fotografa modelek prodávají.

Co je focení formou TFP?

Touto formou si fotograf a modelka trénují své fotografické dovednosti i vzájemně obohacují fotografické portfolio. Platí pravidlo, že nejsou žádnou stranou účtovány peníze. Obrazně je TFP tedy zdarma. Někdy však mohou vzniknout náklady spojené s focením např. za pronájmem ateliéru, vizážistka, stylistka, módní návrhářka apod. Pokud spolu něco takového realizujeme, většinou jsou hrazené mnou, jakožto profesionálním fotografem pro modeling.

Fotografie jako pro světové modelky nebo celebrity

Smyslem focení není fotobook modelky zaplnit co největším počtem fotek. Každá fotografie by o tobě měla vyprávět svůj příběh, který ti tak může zvýšit šanci uspět v modelingu. Hledáš profesionálního fotografa pro své portfolio?! Jsi začínající nebo zkušená modelka?! Mou předností je dlouholetá fotografická praxe, moderní i kreativní duch a vstřícnost k požadavkům pro tvoření nadstandardní modelingové prezentace.

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Můžete se tak těšit na fotografie plné emocí, ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého nebo barevného snímku.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.