Hned to bude...

Reklamní fotograf

Reklamní foto

Reklamní fotografie prodává - když víte, jak fotit a umíte dělat kvalitní produktové fotografie. Ať už fotím produkty pro reklamu, katalogy nebo e-marketing, kvalitní fotografická prezentace je naprosto klíčová. Při každé zakázce se zaměřuji na názor klienta. Společná diskuse nám umožňuje jasně konkretizovat danou myšlenku. A tím se dostaneme k vytvoření jasného směru pro danou fotografii. Pokud není koncepce klienta zřejmá, rád na jeho požadavek přebírám iniciativu a realizuji celou produkci.

Fotograf architektury a interiérů

Profesionální fotografie architektury a interiérů oživí vaše projekty, zachytí krásu a jedinečnost každého prostoru. Zvýrazňuje jejich detaily a vytváří atraktivní vizuální prezentaci pro vaše klienty a marketingové potřeby. Ať už jste architekt, designér, realitní makléř nebo majitel nemovitosti, mé profesionální fotografie zvýrazní váš projekt na trhu, usnadní vaše úspěšné transakce a maximalizuje tak návratnost investic.

Focení dronem

Drony nabízejí zcela nový a moderní způsob jak prezentovat váš projekt. Letecké snímky poskytují pohled na svět z perspektivy, které nelze dosáhnout jiným způsobem. Využijte sílu dronu jako efektivního nástroje pro prezentaci vašich projektů a odlište se od konkurence.

Reklamní fotografie - ceník

SLUŽBY Produkty Katalogové focení Interiéry a architektura
Počet upravených fotografií x x 8 - 10 fotek
Cena od 3.400,- Kč od 4.500,- Kč 6.000,- Kč

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Nemáte čas na složité jednání s fotografem? Kontaktujte mě přímo a domluvíme se na všem podle vašich potřeb. Poskytuji komplexní fotografické služby s dlouholetou praxí v oboru. Specializuji se na fotografii v oblastech módy a reklamy, interiéru, exteriéru a svateb.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.