Hned to bude...

Reklamní focení

Od aut z ulice přes výstavní síně k profesionálům.

„Auta jsou jedny z nejvíce opojných a nejkrásnějších věcí které kdy lidstvo vytvořilo“ – Jeremy Clarkson

Na to, jak fotografovat auta je plno rad a návodů. Snažíte se aby kola byla natočená správným směrem, lak měl tu správnou barvu a nebyl přesvícený. Důležité je vyfotit ten nejlepší snímek třeba i ve zlomku vteřiny! I takové může být focení aut v reklamním a produktovém světe fotografie.

Mé první oficiální focení automobilových značek začalo na 88th International Motor Show v Geneve. Kde jsem se začal prezentovat v globálnějším měřítku, jako profesionální fotograf. Své první pojetí – zpracování fotografií jsem se snažil přizpůsobit aktuálnímu vývoji marketingu prodejců motorových vozidel. V době, ve které koncepty a studie ukázaly, že automobilky vidí svůj stavební kámen ve futuristickém designu a elektrické budoucnosti.

Hledáte dobrého fotografa, který vás nezklame a zvládne nafotit kvalitní produkci studiových fotografií?! Domluvme si spolu osobní schůzku a zkusme něco společného v reklamní a produktové fotografii realizovat.

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Můžete se tak těšit na fotografie plné emocí, ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého nebo barevného snímku.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.