Hned to bude...

Reklamní fotograf

Produktová fotografie

Produktová fotografie prodává - když víte, jak fotit a umíte dělat kvalitní produktové fotografie. Mám zkušenosti jak s interiérovým, tak exteriérovým focením produktů. Většinou pracuji ve svém prostředí (ateliéru), ovšem v případě větších PPC kampaní, projektů a specifických požadavků se můžeme domluvit i na jiné variantě.

Ať už se věnuji fotografování luxusních automobilů, parfémů či šperků pro krásné dámy, nebo zprostředkovávám focení architektury a interiéru, komplexní zajištění vaší fotografické prezentace pro reklamu, katalogy, prezentace a e-marketing je naprosto klíčové.

Příprava produktu pro prodej aneb reklamní a produktová fotografie nemusí být strašákem.

I přes rozmach 3D vizualizace, 3D modely automobilů, high-polygon modely produktů, má klasické fotografování pro reklamu stále své nezastupitelné místo. Od první tvorby kreativního návrhu až po samotné focení, včetně postprodukce, stylingu, visage. Hlavním účelem těchto fotografií je propagovat produkt a službu, kde marketing není jednorázová akce, ale proces.

I možná proto se reklamní fotografie stala uměleckým žánrem a je do jisté míry jeden z nejnáročnějších stylů, kde reklamní fotograf musí výborně zvládnout své řemeslo a zároveň umí být velmi kreativní ve svém oboru.

Reklamní fotografie - ceník

SLUŽBY Produkty Katalogové focení Interiéry a architektura
Počet upravených fotografií x x 8 - 10 fotek
Cena od 3.400,- Kč od 4.500,- Kč 6.000,- Kč

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Nemáte čas na složité jednání s fotografem? Kontaktujte mě přímo a domluvíme se na všem podle vašich potřeb. Poskytuji komplexní fotografické služby s dlouholetou praxí v oboru.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.