Hned to bude...
   
  • Vojmír Blažek

    modelingový | reklamní | produktový
    FOTOGRAF
  • Modelingové focení
  • Reklamní focení
  • Produktové focení

Fotograf k vašim službám

Věnuji se především následujícím oblastem:

Fotograf pro modeling

Modelingové foto

Fotograf pro reklamu

Reklamní foto

Fotografování produktů

Produktové foto

Nahlédněte do mé práce

Projděte si mé produktové a reklamní fotky, které prodávají či se nechte okouzlit krásou modelek, které pózovaly před mým fotoaparátem.

Všechny fotky
Modelingové
Reklamní
Produktové
Portfolio modeling Portfolio reklama Portfolio produkty

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Můžete se tak těšit na fotografie plné emocí, ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého nebo barevného snímku.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.