Hned to bude...

Svatební fotograf

Fotograf na svatbu Třebíč

„Svatba dělá ze dvou životů jeden celý.“ Mark Twain

Svatba je velká událost v životě každého z nás. Chcete, aby byl tento den zachycen tak, jak si ho pamatujete - plný lásky, emocí a krásy. Nabízím vám nafocení vašeho Dne D se vším všudy. Rád se s vámi předem sejdu osobně a probereme vaši představu svatebních fotek a všechny podrobnosti.

Mým cílem je zachytit jedinečnou atmosféru vaší svatby, každý úsměv, slzy štěstí a všechny ty chvíle, které tvoří váš příběh. S péčí o detaily a citlivým okem pro krásu vytvořím pro vás trvalé vzpomínky, které budete moci sdílet s přáteli a rodinou. Mým stylem je kombinace kreativity, elegance a nadšení pro práci s lidmi. Společně vytvoříme fotografie, které vás budou dojímat i po letech ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého, nebo barevného snímku.

Svatební focení - ceník

DOBA FOCENÍ VAŠÍ SVATBY 3 h 6 h 8 - 11 h
Počet upravených fotografií 200 ks 300 - 400 ks 300 - 600 ks
Focení před svatebním dnem x Ano Ano
Změna lokace Ano Ano Ano
Zásnubní fotky Ano Ano Ano
Cena 7.000,- Kč 14.000,- Kč 15.000 - 20.000,- Kč

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Nemáte čas na složité jednání s fotografem? Kontaktujte mě přímo a domluvíme se na všem podle vašich potřeb. Poskytuji komplexní fotografické služby s dlouholetou praxí v oboru. Specializuji se na fotografii v oblastech módy a reklamy, interiéru, exteriéru a svateb.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.