Hned to bude...

Svatební focení

Svatební fotografie

„Svatba dělá ze dvou životů jeden celý.“ Mark Twain

Svatba je velká událost v životě každého z nás. Vzpomínky na svatbu můžete uchovat nejen ve své mysli, ale i v krásných fotografiích. Nabízím vám nafocení vašeho Dne D se vším všudy. Rád se s vámi předem sejdu osobně a probereme vaši představu svatebních fotek a všechny podrobnosti.

Fotograf na svatbě!

Mezi moji cílovou skupinu patří zejména subjekty (promotion, modeling….,) ovšem velmi rád nafotím Vaši rodinu s dětmi a zachytím Vaše životní události jako je svatba. Díky dlouholetým zkušenostem z fotografických výstav, promo akcí, modelingu apod. se zabývám fotografií na profesionální úrovni, ve které mi neschází kreativita a dobré nápady.

Můžete se tak těšit na fotografie plné emocí, ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého, nebo barevného snímku. Nebudu Vás přesvědčovat o opaku, ale pokud hledáte z nejlepších, jste na správné homepage..

Kdo jsem a jak jsem přišel k focení

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

Novinky a výstavy

Hodnocení klientů, pro které jsem fotil

Kontaktujte mě

Focení je pro mě především radost, kterou skrze své fotografie předávám i vám. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.